Kargo Kaçta Kapanır?

Kargo Kaçta Kapanır
Kargo kaçta kapanır? Alışverişin neredeyse tamamen çevrimiçi ortama taşındığı günümüzde sıklıkla gündeme gelen bir soru. Tüketicilerin haricinde kurumsal kullanıcılar da iş akışlarına buna göre düzenliyor. Lojistik markaları dağıtım ve iade işlemlerini benzer çalışma saatleri arasında yapmasına rağmen birkaç istisna olabilir. Aynı zamanda şubenin bulunduğu bölge kapanış saatlerini etkileyebilir. Bu nedenle kargo kaçta kapanıyor cumartesi ve pazar günlerini de merak edenler için en popüler firmaların bilgilerine yer verdiğimiz yazıyı okuyarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Sürat Kargo Kaçta Kapanır?

Sürat kargo hafta içi genellikle 18.30’da, pazar açık olmadığı için cumartesileri ise 17.00’de kapanır. Ancak doğu illerinde saatler değişebilir. Yarım saat daha erken açılış yapmaları sebebiyle hafta içi 18.00’de kapanabilir.

Yurtiçi Kargo Kaçta Kapanır?

Yurtiçi kargo da hafta içi 18.00, cumartesileri 17.00’ye kadar hizmet verir.

PTT Kargo Kaçta Kapanır?

PTT Kargo, PTT ile benzer çalışma saatlerinde faaliyet gösterir. Hafta sonları hizmet vermezken hafta içi saat 17.00’de kapanır.

Aras Kargo Saat Kaçta Kapanır?

Aras Kargo, hafta içi günlerde saat 18.00, cumartesileri 15.00’te kapanır.

MNG Kargo Saat Kaçta Kapanır?

Hafta içi günlerde 18.00, cumartesileri 14.00’e kadar hizmet verir.

En yaygın kargo şirketlerinin kapanış saatlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Genellikle kargo şirketlerinin çalışma saatleri hafta içi 09:00 ile 18:00 arasındadır. Bunlar genel kapanış saatleridir. Hangi kargo şirketinden bahsettiğinize bağlı olarak değişmesi oldukça normaldir. Bazı şubelerde farklı saatler geçerli olabilir.

Kargo şirketinin web sitesini veya mobil uygulamasını kontrol ederek veya şubeyi arayarak en güncel kapanış saatlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, kargoyu teslim alacak kişinin adresine göre de kapanış saatleri değişebilir. Örneğin, bir şube şehir merkezine yakınsa daha geç saatlere kadar açık olabilir. Kargoyu teslim alacak kişinin adresini girerek kargo şirketinin web sitesinden veya mobil uygulamasından da tahmini teslimat saatini öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki içerikleri okumak da kargo süreçleriyle ilgili diğer sorularınız için faydalı olabilir:

Benzer Blog Yazıları

PTT Kargo Çalışma Saatleri ne zaman
Genel

PTT Kargo Çalışma Saatleri

2004’ten beri lojistik faaliyetlerini PTT bünyesinde gerçekleştiren PTT Kargo çalışma saatleri hem tüketiciler hem de kurumsal müşteriler tarafından sıkça merak

PTT Kargo Ücreti Ne Kadar? Cep Yakmayan PTT Kargo Fiyatları
Genel

PTT Kargo Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’nin yerli posta ve telgraf hizmetleri PTT’nin kuruluşu 1840’lara dayanırken, 2004’ten bu yana PTT Kargo olarak lojistik hizmetine de başlamasıyla

Kargo Kaçta Kapanır
Genel

Kargo Kaçta Kapanır?

Kargo kaçta kapanır? Alışverişin neredeyse tamamen çevrimiçi ortama taşındığı günümüzde sıklıkla gündeme gelen bir soru. Tüketicilerin haricinde kurumsal kullanıcılar da