ups Kargo Nedir?

Belki de dünyanın en eski ve köklü lojistik şirketi ups Kargo, 1907’den günümüze kadar sektörde devleşen bir marka olmuştur. Amerikan Posta Şirketi adıyla James E. Casey tarafından kurulduktan sonra ups adını kullanmaya başlamıştır. Günlük yaklaşık 24.3 milyonun üzerinde paketi adreslerine ulaştıran marka 500 binden fazla çalışan ile 200’ün üzerinde bölge ve ülkeye taşımacılık yapar. ups Kargo Türkiye’de ise 1988’den beri hizmet vermektedir. ups Express, standart ve yurt dışı gönderi türleriyle hem hızlı hem de en güvenilir lojistik çözümleri sunar.

Kredili Kargo ile anlaşması bulunan ups ile hem bireysel hem de kurumsal gönderilerinizi taahhüt ve anlaşma derdi olmadan sabit desi fiyatları üzerinden gönderebilmenizin yanı sıra, bunu seçtiğiniz bakiye üzerinden düşen gönderim ücretleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kalan bakiyeniz kullanmadığınız zaman yanmaz. Bakiye tutarını yükselttikçe desi başına düşen kargo maliyetlerini azaltabileceğiniz gibi, dilediğiniz bakiye paketlerinden birini seçerek kargolarınızı kolaylıkla gönderebilirsiniz. Kredili Kargo ups Kargo fiyatlarını inceleyip bakiyenizi hemen alın!

UPS Kargo

Aklınızda ups Kargo Hakkında Soru Kalmasın, Hemen İnceleyin!

ups Çalışma Saatleri

Hafta içi saat 18.00, hafta sonu kapalıdır.

Hayır, cumartesileri kapalıdır.

Hayır, pazar günleri hizmet vermemektedir.

Hafta içi 18.00’e kadar dağıtım yapmaktadır.

ups çalışma saatleri

En yakın ups Kargo

81 ilin tamamında şubeleri bulunan şirketin Türkiye’de toplam 192 şubesi bulunur.

Firmanın web sitesine girip “Şubelerimiz” başlığı altından veya direkt ups.com.tr/subelerimiz.aspx linkine tıklayarak istediğiniz ili seçerek şubelerini aratabilirsiniz. Bununla birlikte telefonunuzdaki internet tarayıcıyı açtıktan sonra arama motoruna en yakın ups şubesi şeklinde arama yapabilir, konum bilginiz açık ise en yakın şubeden uzağa doğru sıralanmasını sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz şubeye “Yol tarifi al” sekmesine basıp nasıl gitmeniz gerektiğini öğrenmeniz mümkündür.

ups Kargom Nerede?

Şirketin gönderileri kaç gün içerisinde alıcı adrese ulaştıracağı doğrudan uzaklığıyla orantılıdır. 600 km’ye kadar olan mesafelerde 1-2 iş günü, daha uzak kilometrelerde ise süre iş günü cinsinden oldukça artar.

Gönderici siz iseniz ups.com.tr/detaylisorgu.aspx adresinden sorgulama yapabilirsiniz.

Kargo etiketinin sağ tarafında yer alır.

Takip numaranızı ups.com.tr/gonderi_takip.aspx

bu linke tıklayarak yazıp kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gönderi yola çıkmamış ise çağrı merkezini arayarak değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

18 haneli sayılardan oluşur.

ups kargo kaç günde gelir
ups kargo kurye çağırma

ups Kargo Kurye Çağırma

Evet, adresten alım hizmeti vermektedir.

go.ups.com.tr/kuryecagir adresine tıklayıp formu doldurduktan sonra bulunduğunuz adrese kurye gelmesi için talepte bulunabilirsiniz.

ups Kargo Fiyatları Ne Kadar?

Gönderinizin paketlenmiş halinin en, boy ve yükseklik değerleri ile ağırlık bilgilerini ups.com.tr/page.aspx?pid=8 adresinden açılan ekrana girip yapabilirsiniz.

ups.com.tr/page.aspx?pid=7 adresinden fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Kurye hizmetine ait fiyat bilgisi firmanın resmi web sitesinde paylaşılmamıştır.

ups-kargo-ucreti
ups kargo iade

ups Kargo İade

Şirketin mesai saatlerinde iade gönderilerinizi size en yakın şubeye giderek gönderebilirsiniz.

Hem uluslararası hem de Türkiye içerisinde en güvenilir taşıma hizmeti sunan markalardan biridir. Kullanıcıların oldukça memnun oldukları yapılan yorumlarda açıkça görülmektedir.

Amerika’da James E. Casey tarafından kurulmuştur. Türkiye’deki birimi ups Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. unvanıyla faaliyetlerini sürdürür.

Amerika merkezlidir.

Jim Casey ve Claude Ryan yalnızca 100 dolarlık kredi ile kurmuştur. Şirket kısa zamanda büyüyerek dünya devi konumuna yükselmiştir.

UPS harflerinin açılımı, United Parcel Service anlamına gelir.

Firma e-posta adresi bilgisi web sitesinde yer almamaktadır.

Çağrı merkezine 0850 255 00 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

BirFatura’nın sunmuş olduğu patentli hizmet

UPS Kargo gönderilerinizi Kredili Kargo ile Gönderin

Kredili Kargo, BirFatura kullanıcılarının kargo firması ile anlaşma yapmasına gerek kalmadan Birfatura.com‘un anlaşması ile kargolarını uygun fiyatlarla gönderebilmesini sağlayan bir sistemdir.