PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo Çalışma Saatleri ne zaman

2004’ten beri lojistik faaliyetlerini PTT bünyesinde gerçekleştiren PTT Kargo çalışma saatleri hem tüketiciler hem de kurumsal müşteriler tarafından sıkça merak edilir. Uygun fiyatlı çözümler sunan marka en çok tercih edilen seçeneklerin başına gelir. Öte yandan PTT Kargo mesai saatleri cumartesi ve haftanın öbür günleri açısından diğer taşıma şirketlerinden farklılık gösterir.

Türkiye’nin her ilindeki şube yoğunluğuyla başarılı hizmet sunar. Ancak PTT Kargo ne zaman açık, ne zaman kapalı olacağı diğer tüm lojistik firmaları gibi sabittir. Bu nedenle gönderilerini PTT ile kargolamak isteyen okurlar için mesai saatlerini detaylarıyla anlatmaya çalıştık. PTT Kargo saat kaçta kapanıyor, pazar günü PTT Kargo açık mı, PTT Kargo bayramda açık mı gibi tüm sorularınızın yanıtları yazının devamında.

PTT Kargo Çalışma Saatleri Öğle Arası Ne Zaman?

PTT Kargo öğle arası saatleri bölgeden bölgeye, il, hatta ilçeye göre bile değişiklik gösterebilir. Genellikle 12.30-13.30 saatleri arasında çalışanlar öğle paydosuna çıkarlar.

PTT Kargo Çalışma Saatleri Hafta Sonu Ne Zaman?

PTT Kargo cumartesi günü açık mı, PTT Kargo pazar günü çalışıyor mu, herkesin merak konusudur. Hafta sonu diğer lojistik şirketleri gibi mesaileri yoktur. Bu nedenle PTT Kargo hafta sonu çalışma saatleri yoktur. Dolayısıyla cumartesi ve pazar günleri kapalıdır.

PTT Kargo Çalışma Saatleri Hafta İçi Kaçta?

Şubeler arasında çalışma saatlerinde farklılık gözlenebilir. Hafta içi çoğunlukla 08.30-17.30 saatleri arasında çalışır. Bazı şubeler 17.00’de kapatabilir.

PTT Kargo ile ilgili daha sağlıklı bilgi edinmek için sorularınızı 444 1 788 numaralı çağrı merkezinden sorabilir ya da [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz.

PTT ve diğer kargo işlemleri için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

Benzer Blog Yazıları

en hızlı kargo şirketi hangisi
Genel

En Hızlı Kargo Hangisi?

En hızlı kargo hangisi, kaç günde gider? Bu soruların yanıtlarını kesin olarak vermek zor olsa da, tercihlerinizde daha başarılı olmak