Sendeo Kargo Nedir?

Şubat 2022 itibariyle hizmet vermeye başlayan Sendeo Kargo, bir Koç Holding ve Aygar hisse ortaklığı ile hayata geçti. Koç Topluluğu’nun kurum içi girişimcilik hikayelerinden birini barındıran marka, lojistik alanına yenilikçi çözüm anlayışıyla kargoya farklı bir bakış açısı katıyor. Kargo şubesi ihtiyacını ortadan kaldıran Sendeo, 81 ildeki 1000’i aşkın teslimat ve iade noktaları ile hizmet veriyor. 7/24 kesintisiz hizmet etmeye çalışan firma, genç ve dinamik takımıyla bireysel ve kurumsal gönderileriniz için ideal.

Kredili Kargo ile anlaşması bulunan Sendeo ile göndermek istediğiniz kargoları taahhüt ve anlaşma derdi olmadan hem bireysel hem de kurumsal gönderilerinizi sabit desi fiyatları üzerinden gönderebilmenizin yanı sıra, seçtiğiniz bakiye üzerinden düşen gönderim ücretleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kalan bakiyeniz kullanmadığınız zaman yanmaz. Bakiye tutarını yükselttikçe desi başına düşen kargo maliyetlerini azaltabileceğiniz gibi, dilediğiniz bakiye paketlerinden birini seçerek kargolarınızı kolaylıkla gönderebilirsiniz. Kredili Kargo Sendeo Kargo fiyatlarını inceleyip bakiyenizi hemen alın!

Sendeo Kargo

Sendeo Kargo Hakkında Merak Ettiklerinize Bir Göz Atın!

Sendeo Kargo Çalışma Saatleri

Hafta sonu, Pazar dışında açıktır.

Hafta içi 09.00-18.00 arasında, Cumartesi ise yarım gnü hizmet vermektedir.

Mesai saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

sendeo kargo çalışma saatleri
sendeo kargo nerede

Sendeo Kargo Nerede?

Şubeleri olmayan Sendeo teslimat noktaları ile hizmet vermektedir. Teslimat noktalarını sendeo.com.tr/delivery-points?returnpoints=false iade noktalarını ise sendeo.com.tr/delivery-points?returnpoints=true linklerinden öğrenebilirsiniz.

Henüz yurt dışına gönderim hizmetleri başlamamıştır.

Sendeo ana sayfasındaki “Gönderi Sorgula” başlığı altındaki arama çubuğuna kargo numarasını yazıp kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sendeo Kargo Kaç Günde Gelir?

Hız açısından benzer firmalarla paralellik gösterir. Sendeo hakkında yapılan yorumları inceleyerek karar verebilirsiniz.

Teslimat noktası, şube şeklinde çalışmayan mobil Sendeo birimleridir.

Gönderiniz için verilen kargo takip numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

sendeo kargo kaç günde gelir

Koç Holding iştirakidir. 2021’de Aykargo markasıyla çıkış yapan şirket adını Sendeo olarak değiştirmiştir.

2022 Şubat ayında kurulmuştur.

Koç güvencesiyle hizmet veren marka ülkenin güvenilir kargo firmaları arasına girmeyi başarmıştır. “Sendeo” adı “sen” merkezli yaklaşımla hareket eden firma kişiye istediği gibi hizmet sunma anlayışıyla farklılık yaratmıştır

444 75 48 numaralı çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetinin iyi olduğu gözlemlenen marka, çağdaş, dinamik bir ekip ile hizmet sunar. Daha detaylı bilgi edinmek için çeşitli şikayet platformlarından marka hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz.

BirFatura’nın sunmuş olduğu patentli hizmet

Sendeo gönderilerinizi Kredili Kargo ile Gönderin

Kredili Kargo, BirFatura kullanıcılarının kargo firması ile anlaşma yapmasına gerek kalmadan Birfatura.com‘un anlaşması ile kargolarını uygun fiyatlarla gönderebilmesini sağlayan bir sistemdir.