Kredili Kargo Nasıl Çalışır, Avantajları Neler?

Kredili Kargo Nasıl Çalışır

İçindekiler

Kredili Kargo hizmeti öncesinde yeni kurulan e-ticaret web siteleri ve küçük işletmeler kargo firmaları ile anlaşma kısmında bazı problemler yaşıyordu; dolayısıyla Kredili Kargo nasıl çalışır, prensibi bu temele dayanıyor. Kargo anlaşma şartlarının tamamını yerine getirebilme konusunda karşılaşılan bazı güçlüklerden dolayı sözleşmedeki standart kargo gönderim ücretlerinin de üzerindeki tutarlar ile siparişlerini yollama mecburiyetinde kalıyordu.

Ayrıca, şirket olmadan kargo anlaşması yapamamanın yanı sıra sadece sosyal medya üzerinden ürünlerinin satışını gerçekleştirenler için de benzer koşulların aranması söz konusu. Bununla birlikte sipariş başına düşen kargo maliyetlerini düşürmek doğrudan kar oranıyla bağlantısı olduğundan desi fiyatı uygun kargo firması ile anlaşmanın önemi gittikçe artış gösterir. İşletmelerin karşılaştığı buna benzer ihtiyaçlar doğrultusunda Kredili Kargo hizmeti herkesin kullanımına sunulmuştur. Bu içerikte Kredili Kargo nasıl çalışır tüm merak edilenleri öğrenebilir, neden kullanmalısınız, gerçekten avantajlı mı, faydaları neler bu gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Neden Kredili Kargo Sistemine Geçmelisiniz?

Sizin yerinize belli kargo şirketleri ile anlaşma yapılmış olduğundan Kredili Kargo şartları olmayan bir uygulamadır. Belki de hesaplı kargo göndermek hiç bu kadar kolay olmadı diyebilirsiniz. Bu sisteme geçmenizin en büyük avantajı şüphesiz kurumsal kargo anlaşmasına ihtiyacınız olmamasıdır. Hiçbir kargo anlaşma prosedürüyle uğraşma zorunluluğunun olmaması sayesinde ister şirket ister bireysel kullanımlarınız için üyelik paneli üzerinden ücretsiz hesap oluşturarak arzu ettiğiniz gönderici bilgisini belirleyebilirsiniz.

Üye olduktan sonra bakiye satın alarak hemen gönderime başlarsınız. Buna ek olarak sipariş yoğunluğunuz olmasa bile ücreti sabitlenmiş gönderim hakkına sahip olursunuz. Çalışma prensibi farklı bakiyeye sahip paket alternatiflerine dayalıdır. Böylelikle ortalama günlük kargo çıkışını baz alıp ihtiyacınız kadar olanını seçmenize imkan tanınır. Aldığınız paketler süresiz bir şekilde kullanılabilir olduğundan bakiyeniz yanmaz, sadece bittiği zaman yenileme yaparsınız. Sağladığı tüm avantajlar bir araya getirildiğinde Kredili Kargo nasıl çalışır ve faydaları aşağıdaki gibidir:

  • Vergi levhasına gerek kalmadan kargo anlaşması yapmanıza olanak sağlar.
    Herhangi bir kargo sözleşmesi ve şartları aranmaz.
  • Hem şahıs hem de şirketler kullanabilir.
  • 100 TL’ den başlayan Kredili Kargo paket tutarları içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı seçme şansı sunar.
  • Tutarı yüksek bakiye seçtikçe birim fiyatları düşmeye başlar.
  • Bakiyelerin süresiz olması sayesinde her gün kargo göndermezseniz bile aynı ücretten gönderim yapabilirsiniz.
  • Ücretsiz üyelik hesabı oluşturup bilgilerinizi girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Facebook, Instagram kargo anlaşması olarak kullanılabilir.

Kredili Kargo Nasıl Çalışır?

Kredili Kargo sistemini gönderici ödemeli siparişlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Henüz Kredili Kargo kapıda ödeme siparişlerini kapsamasa da yakın zamanda kullanılabilir olması amacıyla çalışmaları sürmeye devam etmektedir. Kredili Kargo Mng, Yurtiçi, Aras, Ups, Sendeo firmalarıyla mutabakata varmıştır. Bu şirketler vasıtasıyla kargo göndermeyi tercih ediyorsanız Kredili Kargo paketleri satın alarak avantajlı konuma geçebilirsiniz. Uygun Kredili Kargo fiyatlarıyla kargo operasyonlarına hızlı çözümlerin sunulduğu sistemden kargo ile anlaşmaya gerek duymadan hemen kayıt olup başlayabilirsiniz.

Kredili Kargo Nasıl Çalışır Hemen Deneyin!

Benzer Blog Yazıları

PTT Kargo Çalışma Saatleri ne zaman
Genel

PTT Kargo Çalışma Saatleri

2004’ten beri lojistik faaliyetlerini PTT bünyesinde gerçekleştiren PTT Kargo çalışma saatleri hem tüketiciler hem de kurumsal müşteriler tarafından sıkça merak

PTT Kargo Ücreti Ne Kadar? Cep Yakmayan PTT Kargo Fiyatları
Genel

PTT Kargo Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’nin yerli posta ve telgraf hizmetleri PTT’nin kuruluşu 1840’lara dayanırken, 2004’ten bu yana PTT Kargo olarak lojistik hizmetine de başlamasıyla

Kargo Kaçta Kapanır
Genel

Kargo Kaçta Kapanır?

Kargo kaçta kapanır? Alışverişin neredeyse tamamen çevrimiçi ortama taşındığı günümüzde sıklıkla gündeme gelen bir soru. Tüketicilerin haricinde kurumsal kullanıcılar da