hepsiJET Kaç Günde Gelir?

hepsiJET Nedir? | hepsiJET Çalışma Saatleri | hepsiJET Kargo Takip
hepsiJET hangi kargo? Oldukça merak ediliyor. Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu Hepsiburada’nın lojistik markası hepsiJET kargo, platformdan sipariş veren tüketicilerin kargolarını büyük başarıyla taşıyor. Onlara en iyi alışveriş deneyimini sunmanın bir parçası olarak hayata geçirilen hepsiJET 2017’den beri Hepsiburada satıcılarının da kargo problemlerini çözmüş oluyor. 7/24 hizmet sunması, “Komşuma Bırak”, evde olmasanız bile 2. kez dağıtıma çıkması gibi birçok yenilikçi özelliği gelişmiş lojistik altyapısıyla başarıyla birleştiriyor. O zaman gelin siparişleriniz hepsiJET ile geldiğinde aklınızda hiç soru kalmasın!

İçindekiler

hepsiJET Kargo Nedir?

Doğan Holding bünyesinde 2017’de kurulmuş bir lojistik markasıdır. Hepsiburada siparişlerini Türkiye’deki 81 ile kolaylıkla taşır. Taşımacılık sektöründe başarıyla ilerleyen marka yaklaşık 2000 taşımacı, 50’nin üzerindeki filo araçları ve yüzlerce ofis çalışanıyla tüketicilerin alışveriş deneyimini mükemmel kılmayı hedefler. 2. kez adrese ziyaret, yüklü gönderiler için XL hizmeti, geniş dağıtım saatleriyle müşterilerini memnun eder. Gebze’deki dev merkez ve İstanbul Sancaktepe’deki ofislerinden hizmet verir. Ayrıca onlarla iş ortağı olmak isteyen taşımacılarla başarılı işbirlikleri yapar.

hepsiJET Kargo Çalışma Saatleri Nasıl?

Kullanıcılar hepsiJET kargom nerede? diye merak edenler için birçok kolaylık sunuyor. hepsiJET çalışma günleriyle gerçekten ilkleri başarıyor. Haftanın 7 günü geniş saat dilimlerine yayılan dağıtım ve teslimat ağı tüketici dostu bir yaklaşımın sonucu. O halde merak ettiklerinize yakından bakalım:
hepsiJET hangi günler çalışıyor?
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar.
hepsiJET cumartesi çalışıyor mu?
Evet dağıtım yapıyor.
hepsiJET dağıtım saatleri ne zaman?
hepsiJET teslimat saatleriyle de şaşırtıyor. Hafta içi ve sonu fark etmeksizin pazar da dahil sabah, öğle, akşam dağıtım yapıyor. 09.00-13.00, 13.00-18.00 ve 18.00-23.00 arası hizmet sunuyor. Aynı gün teslimat öğleni seçen tüketicilere pazar günü, 13.00-18.00, aynı gün teslimat akşamı seçenlere 18.00-23.00’e kadar dağıtım opsiyonu sunuyor. Bununla birlikte ertesi gün teslimat öğlen ve akşamı tercih edenlere pazarları aynı saatte teslimat yapıyor.
hepsiJET köylere dağıtım yapıyor mu?
İlçe dağıtımlarını genişletme çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Şu anda yalnızca belirli ilçelere dağıtım yapan marka, henüz köylere dağıtım yapmıyor.

hepsiJET Kaç Günde Gelir?

hepsiJET standart gönderimin yanında bugün teslimat ve yarın teslimat olmak üzere hızlı taşıma imkanı da sunuyor. Standart taşımada saat 17.00’ye kadar kabul ettiği paketleri yangın, deprem ve benzeri olağanüstü sebepler olmadıkça diğer lojistik firmalarıyla benzer gönderim taahhütlerine sahip. Buna göre teslimat süresi alıcı adresi 0-600 km uzaklıkta ise 1-5, 600-1200 km 1-6 ve 1200 km üzerindeyse yaklaşık 2-6 iş gününü bulabileceği belirtilir.

Ankara, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Bursa illerindeki satıcılardan yine aynı illere sipariş veren Hepsiburada müşterileri bugün ve yarın teslimat seçeneklerini tercih ederek hem hafta içi hem de sonu 09.00-23.00 saatlerinde siparişinizi teslim alabilirsiniz.

hepsiJET Kargom Nerede?

Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmeniz için hepsiJET kargo takip no bilmeniz gerekir. Telefonunuzdaki Hepsiburada uygulamasından, web sitesindeki kullanıcı hesabınızdan ve hepsiJET web sayfasına girerek kargolanan siparişinizi anlık görebilirsiniz. Satın almış olduğunuz satıcı ürünlerinizi kargoladığı zaman kargo takip numarası Hepsiburada kullanıcı hesabınızdaki “Siparişlerim” alanında gözükür. Bağlantıya tıklayabilir ve hepsiJET sitesindeki gönderi takip alanına numaranızı yazarak görebilirsiniz.

hepsiJET sayesinde evde yokken dağıtıma çıkan kargonuzu, “Komşuma Bırak” özelliğini kullanarak komşunuzun teslim almasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları

PTT Kargo Çalışma Saatleri ne zaman
Genel

PTT Kargo Çalışma Saatleri

2004’ten beri lojistik faaliyetlerini PTT bünyesinde gerçekleştiren PTT Kargo çalışma saatleri hem tüketiciler hem de kurumsal müşteriler tarafından sıkça merak

PTT Kargo Ücreti Ne Kadar? Cep Yakmayan PTT Kargo Fiyatları
Genel

PTT Kargo Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’nin yerli posta ve telgraf hizmetleri PTT’nin kuruluşu 1840’lara dayanırken, 2004’ten bu yana PTT Kargo olarak lojistik hizmetine de başlamasıyla

Kargo Kaçta Kapanır
Genel

Kargo Kaçta Kapanır?

Kargo kaçta kapanır? Alışverişin neredeyse tamamen çevrimiçi ortama taşındığı günümüzde sıklıkla gündeme gelen bir soru. Tüketicilerin haricinde kurumsal kullanıcılar da